
E6
Tek bir düğmeye dokunarak mükemmel cappuccino ve çok daha fazlası için
Usta bir dokunuşla Cappuccino: E6 ile her gün mükemmel kahve ile kendinizi şımartın. Klasik sade kahve spesiyalitelerine ek olarak, 'Kolay Cappuccino' işlevi sayesinde çoğunluğun favorisi olan cappuccino'yu mükemmel hale getirir.
E6 - Piano Black (EC)
Ürün Kodu 15437
Daha fazla keyif için daha fazla aroma
Profesyonel Aroma Öğütücü, rakipsiz mükemmel kahveyi yaratmanıza yardımcı olur. Mükemmelleştirilmiş öğütücü geometrisi sayesinde öğütme kalitesi daha tutarlıdır ve bu performans tüm çalışma ömrü boyunca korunur. Bu, aroma ekstraksiyonunu optimize eder ve geleneksel öğütücülere kıyasla %12,2'lik bir aroma artışı sağlar. En sevdiğiniz kahve spesiyalitesinin tamamen yeni yönlerini keşfedin.

Mükemmellik seviyesinde cappuccino
Kanıtlanmış "Kolay Cappuccino" işleviyle, bir düğmeye dokunarak mükemmel cappuccini'nin tadını çıkarabilirsiniz. Cappuccino için özel olarak geliştirilen süt başlığı, kahveyi mükemmel bir şekilde tamamlayan ve gerçek mükemmelliği vaat eden benzersiz yumuşak, ince süt köpüğü sağlar. Cappuccino sevenler için nihai çözüm.

Mükemmeliği ulaşması mümkün
Net bir 2,8" renkli ekran, ideal olarak yerleştirilmiş altı düğme ve otomatik kullanım konsepti ile, ister basit kahve hazırlama, ister bireysel tercihler belirleme veya kendi kendini açıklayan temizleme fonksiyonlarını kullanmak isteyin, E6 rahatlıkla isteklerinize cevap verir. E6 ayrıca şunlarla uyumludur: Akıllı telefonunuzdan özel kahveler hazırlamanıza, kişisel tercihlerinizi belirleyip saklamanıza ve misafirlerinizin kahve siparişlerini kolayca doğrudan kahve makinesine göndermenize olanak tanıyan J.O.E.®.

Sürdürülebilir tasarım
Sade zarafeti ile E6'nın tasarımı, zamansız dış görünümünün ardında gizlenen benzersiz teknolojiyi yansıtıyor. Sofistike krom vurgulara sahip doğrusal geometri, tavizsiz bir şekilde birinci sınıf kahveye odaklanan ve her türlü dekora uyumlu bir şekilde uyum sağlayan farklı bir görsel şölen yaratıyor. Hem spesiyalitelerin seçimi hem de tasarımı açısından E6, dikkati gerçek özünden uzaklaştırabilecek her türlü aşırılıktan bilinçli olarak kaçınır. Onun özü mükemmel bir fincan kahve yaratmaktır.

E6: Teknik veri
| Ürün sayısı | 11 |
|---|---|
| Espresso | |
| 2 × Espresso | |
| Kahve | |
| 2 × kahve | |
| Caffè Barista | |
| Lungo Barista | |
| Espresso macchiato | |
| Cappuccino | |
| Cappuccino Extra Shot | |
| Süt köpüğü porsiyonu | |
| Sıcak su |
| Ev ağına Wi-Fi bağlantısı | |
|---|---|
| Verici teslimat kapsamındadır | - |
| Değirmen | Professional Aroma Grinder (P.A.G.) |
|---|---|
| Çekilmiş kahve için toz deliği | |
| Aralıklı ekstraksiyon süreci (P.E.P.®) | |
| Değişken pişirme ünitesi | 5 – 16 g |
| Yüksek performanslı pompa, 15 bar | 1 |
| Termo blok ısıtma sistemi | 1 |
| Sıvı sistemi | 1 |
| Süt sistemi / değiştirilebilir süt ağzı | HP1 / CX3 |
| Ekran | 2,8" dokunmatik renkli ekran |
|---|---|
| Bireysel olarak programlanabilen kahve su miktarı | |
| Bireysel olarak programlanabilen kahve yoğunluğu | 10 kademe |
| Bireysel olarak programlanabilen demleme sıcaklığı | 3 kademe |
| Bireysel olarak programlanabilen süt/ süt köpüğü miktarı | |
| Bireysel olarak programlanabilen su sıcaklığı | 3 kademe |
| J.O.E.® ile uyumlu |
| Intelligent Water System (I.W.S.) | |
|---|---|
| Filtre kartuşu | CLARIS Smart+ |
| Entegre yıkama, temizleme ve kireçten arındırma programı | |
| Denetlenen artık su kabı | |
| TÜV sertifikalı JURA hijyeni |
| Enerji tasarrufu modu (E.S.M.©) | |
|---|---|
| Zero-Energy Switch veya şebeke şalteri | |
| Programlanabilir kapanma zamanı |
| Yüksekliği ve genişliği ayarlanabilir kahve ağzı | 65 – 111 mm / – |
|---|---|
| Yüksekliği ayarlanabilen Cappuccino ağzı | 65 – 111 mm |
| Yüksekliği ayarlanabilen sıcak su ağzı | 65 – 111 mm |
| Su haznesi dolum miktarı | 1.9 l |
| Çekirdek haznesi kapasitesi | 280 g |
| Telve kabı (porsiyon) | 16 |
| Kablo uzunluğu | 1.1 m |
| Gerilim / nominal güç | 230 V ~ / 1450 W |
| Akım gücü | 10 A |
| Stand by modu gücü | 0 W |
| Ağırlık | 9.1 kg |
| Ölçüler (G × Y × D) | 28 × 35.1 × 44.6 cm |
| Parça numarası, ürün tanıtımı | 15437, Piano Black (EC) |
| EAN kodu | 7610917154371 |
| Üretildiği ülke | Made in Portugal |
| Model yılı | 2022 |
| Çekilmiş kahve için dozaj kaşığı | |
|---|---|
| Bağlantı parçası dahil süt hortumu | |
| Süt sistemi temizliği için hazne | |
| Süt sistemi temizleyici (mini tabletler) | |
| 3 aşamalı temizleme tabletleri | |
| CLARIS Smart+ filtre kartuşu | |
| Filtre kartuşu/Filtre kılıfı | |
| Kullanım kılavuzu | |
| Garanti koşulları |
E6 (EC/SC/INTC) Instructions for Use (EN)
E6 (EC/SC/INTC) Instructions for Use (EN)
(PDF, 2,5 MB)
E6 (EC/SC/INTC) Керівництво з експлуатації кавомашини (UK)
(PDF, 5,5 MB)
E6 (EC/SC/INTC) Istruzioni per l‘uso (IT)
(PDF, 2,5 MB)
E6 (EC/SC/INTC) Bruksanvisning (SV)
(PDF, 2,2 MB)
E6 (EC/SC/INTC) Mode d’emploi (FR)
(PDF, 2,5 MB)
E6 (EC/SC/INTC) Руководство по эксплуатации (RU)
(PDF, 2,5 MB)
E6 (EC/SC/INTC) Käyttöohje (FI)
(PDF, 2,2 MB)
E6 (INTC) Kasutusjuhend (ET)
(PDF, 2,5 MB)
E6 (EC/SC/INTC) Manual de instruções (PT)
(PDF, 2,5 MB)
E6 (EC/SC/INTC) Modo de empleo (ES)
(PDF, 2,5 MB)
E6 (EC/SC/INTC) Instrukcja obsługi (PL)
(PDF, 2,5 MB)
E6 (EC/SC/INTC) Instruksjonsbok (NO)
(PDF, 2,2 MB)
E6 (EC/SC/INTC) Bedienungsanleitung (DE)
(PDF, 2,2 MB)
E6 (EC/SC/INTC) Gebruiksaanwijzing (NL)
(PDF, 2,4 MB)
E6 (EC/SC/INTC) Betjeningsvejledning (DK)
(PDF, 2,2 MB)
E6 (INTC) Lietošanas pamācība (LV)
(PDF, 2,5 MB)
E6 (INTC) Naudojimo instrukcija (LT)
(PDF, 2,5 MB)
E6 (EC/SC/INTC) 使用说明 (ZH)
(PDF, 2,5 MB)
Filtrenin değiştirilmesi
Entegre RFID (Radyo Frekansı Tanımlama) yongası sayesinde CLARIS Smart, filtre kullanımı hakkındaki bilgileri sürekli olarak kaydeder ve filtre kapasitesi kullanıldığında kullanıcıyı uyarır. CLARIS Smart, kahve makinesi tarafından otomatik olarak algılanır ve su otomatik içinden olarak yönlendirilir.
Makinenin kirecini çözme
Kireç su kullanan her cihazların en büyük düşmanıdır. Kahve makinenizin ömrünü uzatmak için sadece kireci nazikçe temizleyen JURA kireç çözücü tabletleri kullanın.
Makine temizlenmesi
Temizlik, kahve makinenizin ömrünü uzatır ve kahve kalitesini en üst seviyede tutar. Yalnızca temizleme programlarıyla çalışmak için özel olarak tasarlanmış JURA temizleme tabletlerini kullanın.
Süt sisteminin temizlenmesi
Süt sistemini hijyenik musluğun içinde tutmak ve kusursuz çalıştırılması kolaydır. Süt kullandıysanız eğer her gün süt sistemini temizlemeyi unutmayın. Bu sadece yaklaşık iki dakika sürer. Sadece süt sistemini temizlemek için özel olarak formüle edilmiş JURA süt sistemi temizleyicisi kullanın.

















