C8
Kompakt Tasarım, Eşsiz Lezzet
C8, JURA'nın yeni premium ekonomi segmentini temsil eder. Maksimum performans sunan kompakt bir makine olup, premium segment stil öğeleriyle özel bir kahve deneyimi sunmak için tasarlanmıştır.
C8 ideal olarak konumlandırılmış

C8
Ürün Kodu 15603
Saf Keyif
C8 kompakt boyutlara sahip olsa da, üst düzey bir kahve sunar. Değişken demleme haznesine sahip tam boyutlu demleme ünitesi sayesinde (5 ila 16 g kahve kapasitesi), C8 her fincanda kahvenin tüm aromalarını en üst seviyede yakalar. Pulse Extraction Process (P.E.P.®) teknolojisi, her espressonun barista standartlarında mükemmel bir şekilde hazırlanmasını sağlar. Ayrıca, öğütme inceliği, su ve süt miktarı gibi kişisel ayarlar yaparak kendi özel dokunuşunuzu ekleyebilirsiniz. İki fincan fonksiyonu sayesinde, aynı anda iki fincan espresso veya kahve hazırlamak mümkündür – paylaşılan kahve anları için mükemmel bir özellik.

Tek Dokunuşla İnce Süt Köpüğü
Hafif süt köpüğü, latte macchiato’nun aromasını serbest bırakırken cappuccino’ya mükemmel bir son dokunuş ekler. C8, bu iki klasiği taze süt köpüğüyle tek dokunuşla hazırlar ve kaliteden ödün vermez. İki ayrı döngüde sütü iki kez köpürten ince köpük teknolojisi, hafif dokulu ve özel bir süt köpüğü oluşturur.

Şık ve Kompakt Tasarım
Lüks segmentten ilham alan C8, sofistike ve zamansız dalga tasarımıyla dikkat çeker: Kavisli yapılar su haznesini belirginleştirir ve krom kaplı fincan ızgarasını önplana çıkartır. Dalga hareketi, iç-dış bükey ön panelde devam ederek C8’in tasarım dilini kompakt bir ünite içinde yansıtır. Net hatlara ve sade bir estetiğe sahip olan C8, kompakt tasarımıyla etkileyici bir performans sergiler.

C8: Teknik veri
| Ürün sayısı | 6 |
|---|---|
| Espresso | |
| 2 × Espresso | |
| Kahve | |
| 2 × kahve | |
| Cappuccino | |
| Latte macchiato |
| Ev ağına Wi-Fi bağlantısı | |
|---|---|
| Verici teslimat kapsamındadır | - |
| Değirmen | Professional Aroma Grinder (P.A.G.) |
|---|---|
| Çekilmiş kahve için toz deliği | |
| Aralıklı ekstraksiyon süreci (P.E.P.®) | |
| Değişken pişirme ünitesi | 5 – 16 g |
| Yüksek performanslı pompa, 15 bar | 1 |
| Termo blok ısıtma sistemi | 1 |
| Sıvı sistemi | 1 |
| Süt sistemi / değiştirilebilir süt ağzı | HP1 / CX1 |
| Ekran | Easy Control Panel |
|---|---|
| Bireysel olarak programlanabilen kahve su miktarı | |
| Bireysel olarak programlanabilen kahve yoğunluğu | 3 kademe |
| Bireysel olarak programlanabilen süt/ süt köpüğü miktarı | |
| J.O.E.® ile uyumlu |
| Intelligent Water System (I.W.S.) | |
|---|---|
| Filtre kartuşu | CLARIS Smart+ |
| Entegre yıkama, temizleme ve kireçten arındırma programı | |
| Denetlenen artık su kabı | |
| TÜV sertifikalı JURA hijyeni |
| Enerji tasarrufu modu (E.S.M.©) | |
|---|---|
| Zero-Energy Switch veya şebeke şalteri | |
| Programlanabilir kapanma zamanı |
| Parlak ön paneller |
|---|
| Yüksekliği ve genişliği ayarlanabilir çift ağız | 75 – 115 mm / – |
|---|---|
| Su haznesi dolum miktarı | 1.6 l |
| Çekirdek haznesi kapasitesi | 200 g |
| Telve kabı (porsiyon) | 16 |
| Kablo uzunluğu | 1.1 m |
| Gerilim / nominal güç | 230 V ~ / 1450 W |
| Akım gücü | 10 A |
| Stand by modu gücü | ≤ 0,5W |
| Ağırlık | 9.5 kg |
| Ölçüler (G × Y × D) | 26 × 32.5 × 43.7 cm |
| Parça numarası, ürün tanıtımı | 15603, Piano Black (EA) |
| EAN kodu | 7610917156030 |
| Üretildiği ülke | Made in Portugal |
| Model yılı | 2024 |
| Çekilmiş kahve için dozaj kaşığı | |
|---|---|
| Bağlantı parçası dahil süt hortumu | |
| Süt sistemi temizliği için hazne | |
| Süt sistemi temizleyici (mini tabletler) | |
| 3 aşamalı temizleme tabletleri | |
| CLARIS Smart+ filtre kartuşu | |
| Filtre kartuşu/Filtre kılıfı | |
| Kullanım kılavuzu | |
| Garanti koşulları |
C8 (EA/SA/INTA) Instructions for Use (EN)
C8 (EA/SA/INTA) Instructions for Use (EN)
(PDF, 3 MB)
C8 (EA/SA/INTA) Керівництво з експлуатації (UA)
(PDF, 5,7 MB)
C8 (EA/SA/INTA) Istruzioni per l‘uso (IT)
(PDF, 3 MB)
C8 (EA/SA/INTA) Bruksanvisning (SV)
(PDF, 3 MB)
C8 (EA/SA/INTA) Mode d’emploi (FR)
(PDF, 3 MB)
C8 (EA/SA/INTA) Руководство по эксплуатации (RU)
(PDF, 3 MB)
C8 (EA/SA/INTA) Käyttöohje (FI)
(PDF, 3 MB)
C8 (EA/SA/INTA) Kasutusjuhend (ET)
(PDF, 3,1 MB)
C8 (EA/SA/INTA) Modo de empleo (ES)
(PDF, 3 MB)
C8 (EA/SA/INTA) Instrukcja obsługi (PL)
(PDF, 3 MB)
C8 (EA/SA/INTA) Bruksanvisning (NO)
(PDF, 3 MB)
C8 (EA/SA/INTA) Bedienungsanleitung (DE)
(PDF, 3 MB)
C8 (EA/SA/INTA) Gebruiksaanwijzing (NL)
(PDF, 3 MB)
C8 (EA/SA/INTA) Betjeningsvejledning (DK)
(PDF, 3 MB)
C8 (EA/SA/INTA) Lietošanas pamācība (LV)
(PDF, 3,1 MB)
C8 (EA/SA/INTA) Naudojimo instrukcija (LT)
(PDF, 3,8 MB)
C8 (EA/SA/INTA/NAA) J.O.E.® Onboarding (EN)
Filtrenin değiştirilmesi
Entegre RFID (Radyo Frekansı Tanımlama) yongası sayesinde CLARIS Smart, filtre kullanımı hakkındaki bilgileri sürekli olarak kaydeder ve filtre kapasitesi kullanıldığında kullanıcıyı uyarır. CLARIS Smart, kahve makinesi tarafından otomatik olarak algılanır ve su otomatik içinden olarak yönlendirilir.
Makinenin kirecini çözme
Kireç su kullanan her cihazların en büyük düşmanıdır. Kahve makinenizin ömrünü uzatmak için sadece kireci nazikçe temizleyen JURA kireç çözücü tabletleri kullanın.
Makine temizlenmesi
Temizlik, kahve makinenizin ömrünü uzatır ve kahve kalitesini en üst seviyede tutar. Yalnızca temizleme programlarıyla çalışmak için özel olarak tasarlanmış JURA temizleme tabletlerini kullanın.
Süt sisteminin temizlenmesi
Süt sistemini hijyenik musluğun içinde tutmak ve kusursuz çalıştırılması kolaydır. Süt kullandıysanız eğer her gün süt sistemini temizlemeyi unutmayın. Bu sadece yaklaşık iki dakika sürer. Sadece süt sistemini temizlemek için özel olarak formüle edilmiş JURA süt sistemi temizleyicisi kullanın.















