
S8
Yenilik ve Zevk, Zarif Bir Uyum İçinde
Şık S8, hem kahvenin hem de işçiliğin tutkunlarını memnun edecek. Heykelsi tasarımı, yüksek kaliteli malzemeleri ve uzman üretim kalitesiyle bu kahve makinesi, mükemmel lezzetin kartvizitidir. Yenilikçi teknoloji, şimdi tek bir dokunuşla geniş bir yelpazede özel kahve seçeneklerinden herhangi birini keyifle içmenizi sağlar.
S8 ideal olarak konumlandırılmış

S8
Ürün Kodu 15482
Yeni Kahve Trendlerini Yaratacak Tatlı Süt Köpüğü
Yeni Kahve Trendlerini Yaratacak Tatlı Süt Köpüğü Sweet Foam fonksiyonu, sütü ısıtarak ve köpürterek, şurup aparatıyla eşit şekilde tatlandırır ve bu da ince bir dokuya sahip, zarif şekilde tatlandırılmış süt köpüğü oluşturur. Bu özellik sayesinde S8, tek bir dokunuşla Sweet Latte gibi trend kahve çeşitlerini bile hazırlayabilir. Ayrıca, Hot Milk fonksiyonu sayesinde her zaman mükemmel sıcaklık sağlanır. Clever One-Touch süt sistemi temizleme fonksiyonu da, Sweet Foam deneyimini tamamlamak için tek bir tuşla devreye girer.

Bitmeyen Zevk İçin Yenilikçi Teknoloji
En kaliteli malzemeler ve mükemmel hazırlık, kusursuz bir kahve için hayati önem taşır. İkinci nesil Professional Aroma Grinder (P.A.G.2), her fincanda tutarlı ve yüksek kaliteli öğütme sağlar. Öğütme inceliği her zaman ayarlanabilir ve hazırlık öncesi ve sonrası P.A.G.2, dinlenme moduna geçer. Bu, performansını ve ömrünü iyileştirir. Sekizinci nesil 3D demleme ünitesi ise, ideal demleme koşulları ve lezzetli sonuçlar sağlar. Tüm bu özellikler, servis ömrü boyunca mükemmel, gurme kalitesinde bir tat sunan olağanüstü bir otomatik kahve makinesi yaratır.

Kullanım Kolaylığı İçin Sezgisel İşlem
S8, anlaşılır ve kolayca kullanılabilen yenilikçi bir işlem konseptine sahiptir. Büyük 4.3” dokunmatik ekran, çeşitli işlem ve program adımlarında kaydırmayı son derece kolaylaştırır. Arayüz tamamen anlaşılır olup, grafikler ve animasyonlu talimatlar, hazırlık sürecinin her adımını gösterir. Ekran tasarımı, makinenin dikkat çekici ve ayırt edici tarzını yansıtarak, zahmetsiz kullanım için sade bir kullanıcı arayüzü sunar.

Yüksek Kalite, Heykelsi Tasarım
Temiz hatlarla, yüksek kaliteli malzemelerle ve hassas işçilikle şekillenen S8'in tasarımı, yıllar sonra bile tıpkı ilk günkü gibi yeni görünür. Kompakt sınıftan en iyi özellikleri, lüks segmentten unsurlar ile birleştirerek zarif bir uyum içinde sunar. Bu kahve makinesi, göz alıcı tasarımıyla görsel bir şölen sunarken, eşsiz özel kahveleriyle damak tadınızı da şımartır.

S8: Teknik veri
| Ürün sayısı | 27 |
|---|---|
| Espresso | |
| 2 × Espresso | |
| Kahve | |
| 2 × kahve | |
| Americano | |
| Lungo | |
| Espresso doppio | |
| Cortado | |
| Sweet Cortado | |
| Espresso macchiato | |
| Sweet Espresso macchiato | |
| Cappuccino | |
| Sweet Cappuccino | |
| Cappuccino Extra Shot | |
| Flat White | |
| Sweet Flat White | |
| Flat White Extra Shot | |
| Latte macchiato | |
| Sweet Latte macchiato | |
| Latte macchiato Extra Shot | |
| Sweet Latte | |
| Sweet Latte Extra Shot | |
| Süt köpüğü porsiyonu | |
| Sweet Süt köpüğü porsiyonu | |
| Porsiyon süt | |
| Sweet Porsiyon süt | |
| Sıcak su |
| Sweet Foam fonksiyonu | |
|---|---|
| Aktif çekirdek denetimi | |
| Ev ağına Wi-Fi bağlantısı | |
| Verici teslimat kapsamındadır | Wi-Fi Connect |
| Değirmen | P.A.G.2 |
|---|---|
| Çekilmiş kahve için toz deliği | |
| Lungo fonksiyonu | |
| Aralıklı ekstraksiyon süreci (P.E.P.®) | |
| Değişken pişirme ünitesi | 5 – 16 g |
| Yüksek performanslı pompa, 15 bar | 1 |
| Termo blok ısıtma sistemi | 1 |
| Sıvı sistemi | 1 |
| Süt sistemi / değiştirilebilir süt ağzı | HP3 / CX3 |
| Ekran | 4,3 inç dokunmatik renkli ekran |
|---|---|
| Ürünleri istenen şekilde yerleştirme, çoğaltma ve kişiselleştirme | |
| Bireysel olarak programlanabilen kahve su miktarı | |
| Bireysel olarak programlanabilen kahve yoğunluğu | 10 kademe |
| Özel olarak programlanabilen öğütme derecesi | 7 kademe |
| Bireysel olarak programlanabilen demleme sıcaklığı | 3 kademe |
| Bireysel olarak programlanabilen süt/ süt köpüğü miktarı | |
| Bireysel olarak programlanabilen su sıcaklığı | 3 kademe |
| J.O.E.® ile uyumlu |
| Intelligent Water System (I.W.S.) | |
|---|---|
| Filtre kartuşu | CLARIS Smart+ |
| Tek dokunuşla süt sistemi temizleme (otomatik) | |
| Entegre yıkama, temizleme ve kireçten arındırma programı | |
| Denetlenen artık su kabı | |
| TÜV sertifikalı JURA hijyeni |
| Enerji tasarrufu modu (E.S.M.©) | |
|---|---|
| Zero-Energy Switch veya şebeke şalteri | |
| Programlanabilir kapanma zamanı |
| Fincan aydınlatması |
|---|
| Yüksekliği ve genişliği ayarlanabilir kahve ağzı | 65 – 111 mm / – |
|---|---|
| Yüksekliği ayarlanabilen Cappuccino ağzı | 107 – 153 mm |
| Yüksekliği ayarlanabilen sıcak su ağzı | 70 – 116 mm |
| Su haznesi dolum miktarı | 1.9 l |
| Çekirdek haznesi kapasitesi | 280 g |
| Telve kabı (porsiyon) | 16 |
| Kablo uzunluğu | 1.1 m |
| Gerilim / nominal güç | 230 V ~ / 1450 W |
| Akım gücü | 10 A |
| Stand by modu gücü | 0 W |
| Ağırlık | 9.8 kg |
| Ölçüler (G × Y × D) | 28 × 34.8 × 44.6 cm |
| Parça numarası, ürün tanıtımı | 15482, Piano Black (EB) |
| EAN kodu | 7610917154821 |
| Üretildiği ülke | Made in Switzerland |
| Model yılı | 2023 |
| Çekilmiş kahve için dozaj kaşığı | |
|---|---|
| Şurup haznesi | |
| Bağlantı parçası dahil süt hortumu | |
| Süt sistemi temizliği için hazne | |
| Süt sistemi temizleyici (mini tabletler) | |
| 3 aşamalı temizleme tabletleri | |
| CLARIS Smart+ filtre kartuşu | |
| Filtre kartuşu/Filtre kılıfı | |
| Kullanım kılavuzu | |
| Garanti koşulları |
S8 (EB/SB/INTB) Instructions for Use (EN)
S8 (EB/SB/INTB) Instructions for Use (EN)
(PDF, 2,6 MB)
S8 (EB/SB/INTB) Керівництво з експлуатації (UK)
(PDF, 4,7 MB)
S8 (EB/SB/INTB) Istruzioni per l‘usojura (IT)
(PDF, 2,6 MB)
S8 (EB/SB/INTB) Bruksanvisning (SV)
(PDF, 3,2 MB)
S8 (EB/SB/INTB) Mode d’emploi (FR)
(PDF, 3 MB)
S8 (EB/SB/INTB) Руководство по эксплуатации (RU)
(PDF, 2,8 MB)
S8 (EB/SB/INTB) Käyttöohje (FI)
(PDF, 3,2 MB)
S8 (EB/SB/INTB) Kasutusjuhend (ET)
(PDF, 2,7 MB)
S8 (EB/SB/INTB) Manual de instruções (PT)
(PDF, 2,8 MB)
S8 (EB/SB/INTB) Modo de empleo (ES)
(PDF, 3,3 MB)
S8 (EB/SB/INTB) Instrukcja obsługi (PL)
(PDF, 2,6 MB)
S8 (EB/SB/INTB) Instruksjonsbok (NO)
(PDF, 3,2 MB)
S8 (EB/SB/INTB) Bedienungsanleitung (DE)
(PDF, 2,8 MB)
S8 (EB/SB/INTB) Gebruiksaanwijzingjura (NL)
(PDF, 3,1 MB)
S8 (EB/SB/INTB) Betjeningsvejledning (DK)
(PDF, 2,8 MB)
S8 (EB/SB/INTB) Lietošanas pamācība (LV)
(PDF, 2,7 MB)
S8 (EB/SB/INTB) naudojimo instrukcija (LT)
(PDF, 2,7 MB)
Filtrenin değiştirilmesi
Entegre RFID (Radyo Frekansı Tanımlama) yongası sayesinde CLARIS Smart, filtre kullanımı hakkındaki bilgileri sürekli olarak kaydeder ve filtre kapasitesi kullanıldığında kullanıcıyı uyarır. CLARIS Smart, kahve makinesi tarafından otomatik olarak algılanır ve su otomatik içinden olarak yönlendirilir.
Makinenin kirecini çözme
Kireç su kullanan her cihazların en büyük düşmanıdır. Kahve makinenizin ömrünü uzatmak için sadece kireci nazikçe temizleyen JURA kireç çözücü tabletleri kullanın.
Makine temizlenmesi
Temizlik, kahve makinenizin ömrünü uzatır ve kahve kalitesini en üst seviyede tutar. Yalnızca temizleme programlarıyla çalışmak için özel olarak tasarlanmış JURA temizleme tabletlerini kullanın.
Süt sisteminin temizlenmesi
Süt sistemini hijyenik musluğun içinde tutmak ve kusursuz çalıştırılması kolaydır. Süt kullandıysanız eğer her gün süt sistemini temizlemeyi unutmayın. Bu sadece yaklaşık iki dakika sürer. Sadece süt sistemini temizlemek için özel olarak formüle edilmiş JURA süt sistemi temizleyicisi kullanın.

















