J8 twin
Çift Performans, Tam Esneklik
Klasik bir kahve mi, yoksa kafeinsiz mi? Koyu kavrulmuş espresso mu ya da hafif bir lungo kahve karışımı mı? JURA’nın J8 twin modeli, iki yüksek performanslı konik öğütücüyle donatılmıştır. İki kahve makinesini bir araya getiren bu makine, her iki şeçeneğin de en iyisini sunar.
J8 twin ideal olarak konumlandırılmış

J8 twin
Ürün Kodu 15561
İki P.A.G.3+ Yüksek Performanslı Konik Öğütücü
J8 twin, kahve keyfini tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. İki farklı kahve karışımını işleyebilme kapasitesine sahip olan bu makine, her damak tadına hitap eden pek çok seçenek sunar. İster sabah kahvenizi kafeinli seviyor olun, ister geceleri kafeinsiz kahve içmeyi tercih edin, ister aynı anda birden fazla kavrulmuş kahve karışımı denemek isteyin - J8 twin bunu mümkün kılar. Bu kompakt makine, iki yüksek performanslı P.A.G.3+ konik öğütücüyü içerecek şekilde tasarlanmıştır. Hassas öğütme sonuçları üretmenin yanı sıra, öğütme tutarlılığını aktif olarak izleyen bir aroma kontrol fonksiyonuna da sahiptir. Hazırlıklar arasında, öğütücü dinlenme modunda kalır. Bu, öğütücüye daha nazik davranarak ömrünü uzatırken, her zaman mükemmel lezzet garantisi verir.

Her zevke uygun spesiyaliteler
J8 twin, 31 lezzetli içecek çeşidi hazırlayabilir. İki konik öğütücü ile makine, lezzetli içecekler yaratırken maksimum esneklik sunar. Her kahve kişisel zevkinize göre hazırlanır, her zaman en sevdiğiniz kahve karışımıyla taze öğütülür, sert veya hafif, normal veya kafeinsiz. Kısacası, bu kompakt cihaz iki kahve makinesinin avantajlarına sahiptir. Ama bu yetenekli çok yönlü cihaz, daha fazlasını da yapabilir. Süt köpüğüne ince bir tatlı dokunuş katarak tamamen yeni bir tat dünyası açabilirsiniz. Klasik espresso’dan şık Sweet Latte’ye kadar yaratılabileceklerin sınırı yok.

Sonuçlar Parmak Ucunuzda
J8 twin'deki Panorama Kahve Paneli, kahve spesiyaliteleri oluşturmak için sezgisel giriş kapınızdır. Hassas ve mantıklı olan bu kullanım konsepti kendiliğinden anlaşılabilir. Easy Mode’daki kaydırıcılar, seçilen fincana göre içeceklerin uyarlanmasında maksimum esneklik sağlar. Yardımcı sistemler, kullanım kolaylığını arttırırken, aroma kontrolü doğru öğütme tutarlılığını garanti eder. Coffee Eye akıllı fincan sensörü, fincanların her zaman doğru çıkışın altında olmasını sağlar. Ve tabii ki, temizlik ve bakım da sadece bir düğmeye basarak yapılabilir.

Kompakt, Akıllı Tasarımda Zirve Performansı
Tek bir zarif makineye sığacak şekilde özenle tasarlanmış iki konik öğütücü. Temiz hatlar, yüksek kaliteli malzemeler ve üstün işçilikle J8 twin, sofistike bir ekipman parçasıdır. Detaylara verilen önem, öğütme tutarlılığı ayarı, yükseklik ayarlanabilir kahve çıkışı ve öğütücü kapakları gibi unsurlarda açıkça kendini gösteriyor. Şekil ve işlev, uyumlu bir birim yaratmak için sorunsuz bir şekilde birleşiyor; bunun merkezinde Panorama Coffee Panel bulunuyor. Zarif tasarım vurguları ve renk seçimi, bu olağanüstü kahve makinesinin hatlarını mükemmel bir şekilde tamamlıyor.

J8 twin: Teknik veri
| Ürün sayısı | 31 |
|---|---|
| Espresso | |
| 2 × Espresso | |
| Kahve | |
| 2 × kahve | |
| Americano | |
| Lungo | |
| Espresso doppio | |
| Cortado | |
| Sweet Cortado | |
| Espresso macchiato | |
| Sweet Espresso macchiato | |
| Sütlü kahve | |
| Sweet Sütlü kahve | |
| Sütlü kahve Extra Shot | |
| Cappuccino | |
| Sweet Cappuccino | |
| Cappuccino Extra Shot | |
| Flat White | |
| Sweet Flat White | |
| Flat White Extra Shot | |
| Latte macchiato | |
| Sweet Latte macchiato | |
| Latte macchiato Extra Shot | |
| Sweet Latte | |
| Sweet Latte Extra Shot | |
| Süt köpüğü porsiyonu | |
| Sweet Süt köpüğü porsiyonu | |
| Porsiyon süt | |
| Sweet Porsiyon süt | |
| Sıcak su | |
| Yeşil çay suyu |
| Sweet Foam fonksiyonu | |
|---|---|
| Aktif çekirdek denetimi | |
| Coffee Eye | |
| Ev ağına Wi-Fi bağlantısı | |
| Verici teslimat kapsamındadır | Wi-Fi Connect |
| Değirmen | 2 × P.A.G.3+ |
|---|---|
| Çekilmiş kahve için toz deliği | |
| Lungo fonksiyonu | |
| Aralıklı ekstraksiyon süreci (P.E.P.®) | |
| Değişken pişirme ünitesi | 5 – 16 g |
| Yüksek performanslı pompa, 15 bar | 1 |
| Termo blok ısıtma sistemi | 1 |
| Sıvı sistemi | 1 |
| Süt sistemi / değiştirilebilir süt ağzı | HP3 / CX3 |
| Ekran | 6,7 inç Panorama Coffee Panel |
|---|---|
| Ürünleri istenen şekilde yerleştirme, çoğaltma ve kişiselleştirme | |
| Bireysel olarak programlanabilen kahve su miktarı | |
| Bireysel olarak programlanabilen kahve yoğunluğu | 8 kademe |
| Özel olarak programlanabilen öğütme derecesi | 6 kademe |
| Bireysel olarak programlanabilen demleme sıcaklığı | 3 kademe |
| Bireysel olarak programlanabilen süt/ süt köpüğü miktarı | |
| Bireysel olarak programlanabilen su sıcaklığı | 3 kademe |
| J.O.E.® ile uyumlu |
| Intelligent Water System (I.W.S.) | |
|---|---|
| Filtre kartuşu | CLARIS Smart+ |
| Tek dokunuşla süt sistemi temizleme (otomatik) | |
| Entegre yıkama, temizleme ve kireçten arındırma programı | |
| Denetlenen artık su kabı | |
| TÜV sertifikalı JURA hijyeni |
| Enerji tasarrufu modu (E.S.M.©) | |
|---|---|
| Zero-Energy Switch veya şebeke şalteri | |
| Programlanabilir kapanma zamanı |
| 2K ön paneller | |
|---|---|
| Fincan aydınlatması |
| Yüksekliği ve genişliği ayarlanabilir kahve ağzı | 66 – 112 mm / – |
|---|---|
| Yüksekliği ayarlanabilen Cappuccino ağzı | 107 – 153 mm |
| Yüksekliği ayarlanabilen sıcak su ağzı | 78 – 124 mm |
| Su haznesi dolum miktarı | 1.9 l |
| Çekirdek haznesi kapasitesi | 2 × 180 g |
| Telve kabı (porsiyon) | 16 |
| Kablo uzunluğu | 1.1 m |
| Gerilim / nominal güç | 230 V ~ / 1450 W |
| Akım gücü | 10 A |
| Stand by modu gücü | 0 W |
| Ağırlık | 11.5 kg |
| Ölçüler (G × Y × D) | 31 × 36 × 44.6 cm |
| Parça numarası, ürün tanıtımı | 15561, Diamond Black (EA) |
| EAN kodu | 7610917155613 |
| Üretildiği ülke | Made in Switzerland |
| Model yılı | 2023 |
| Çekilmiş kahve için dozaj kaşığı | |
|---|---|
| Şurup haznesi | |
| Bağlantı parçası dahil süt hortumu | |
| Süt sistemi temizliği için hazne | |
| Süt sistemi temizleyici (mini tabletler) | |
| 3 aşamalı temizleme tabletleri | |
| CLARIS Smart+ filtre kartuşu | |
| Filtre kartuşu/Filtre kılıfı | |
| Kullanım kılavuzu | |
| Garanti koşulları |
J8 twin (EA/SA/INTA) Instructions for Use (EN)
J8 twin (EA/SA/INTA) Instructions for Use (EN)
(PDF, 4,1 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Керівництво з експлуатації кавомашини (UA)
(PDF, 17,5 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Istruzioni per l‘uso (IT)
(PDF, 4,1 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Bruksanvisning (SV)
(PDF, 3,4 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Mode d’emploi (FR)
(PDF, 4,1 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Руководство по эксплуатации кофемашины (RU)
(PDF, 3,5 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Käyttöohje (FI)
(PDF, 3,5 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Kasutusjuhend (ET)
(PDF, 3,4 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Manual de instruções (PT)
(PDF, 3,4 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Modo de empleo (ES)
(PDF, 3,4 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Instrukcja obsługi (PL)
(PDF, 3,5 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Instruksjonsbok (NO)
(PDF, 3,4 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Bedienungsanleitung (DE)
(PDF, 3,5 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Gebruiksaanwijzing (NL)
(PDF, 3,3 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Betjeningsvejledning (DK)
(PDF, 3,5 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Lietošanas pamācība (LV)
(PDF, 3,4 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA) Naudojimo instrukcija (LT)
(PDF, 3,4 MB)
J8 twin (EA/SA/INTA/NAA) J.O.E.® Onboarding (EN)
Filtrenin değiştirilmesi
Entegre RFID (Radyo Frekansı Tanımlama) yongası sayesinde CLARIS Smart, filtre kullanımı hakkındaki bilgileri sürekli olarak kaydeder ve filtre kapasitesi kullanıldığında kullanıcıyı uyarır. CLARIS Smart, kahve makinesi tarafından otomatik olarak algılanır ve su otomatik içinden olarak yönlendirilir.
Makinenin kirecini çözme
Kireç su kullanan her cihazların en büyük düşmanıdır. Kahve makinenizin ömrünü uzatmak için sadece kireci nazikçe temizleyen JURA kireç çözücü tabletleri kullanın.
Makine temizlenmesi
Temizlik, kahve makinenizin ömrünü uzatır ve kahve kalitesini en üst seviyede tutar. Yalnızca temizleme programlarıyla çalışmak için özel olarak tasarlanmış JURA temizleme tabletlerini kullanın.
















