
E8
Sevilen, Arzulanan, Güvenilen
E8’in son nesli, JURA’nın en başarılı kahve makinesi modelinin yeni versiyonundan beklenen yüksek beklentilere her yönden cevap veriyor. Son derece basit kullanımıyla, mükemmel kahve sonuçlarını şık ve modern bir tasarımla birleştiriyor.
E8
Ürün Kodu 15584
Kullanımı Kolay
Büyük 3.5" ekran, altı operasyon düğmesiyle çevrelenmiştir; tüm işlevler arasında gezinmek oldukça basittir. Kullanıcı, net resimler ve grafiklerle yönlendirilir, bu da E8’in sunduğu birçok seçeneği sezgisel bir şekilde kullanmayı sağlar. Tüm spesiyalitelerin ayarları ve ekran üzerindeki yerleri kişisel tercihlere göre uyarlanabilir ve ürün isimleri görüntülenebilir veya gizlenebilir. İlgili bilgiler Cockpit’te net bir şekilde görüntülenir. Kolay bakım için One-Touch süt sistemi temizleme fonksiyonu, bir dokunuşla mükemmel hijyen sağlar.

Hassasiyetle Öğütün, Keyfini Rahatça Çıkarın
Mükemmel bir kahve, en iyi malzemelerin doğru şekilde hazırlanmasını gerektirir. Gelişmiş P.A.G.2 öğütücü, kahve çekirdeklerini her zaman mükemmel bir şekilde öğütür. Öğütücü ayarı, ergonomik olarak şekillendirilmiş seçici anahtar ile kolayca ayarlanabilir. Hazırlıklar arasında öğütücü, dinlenme modunda kalır. Bu, öğütücüye daha nazik davranır, ömrünü maksimize ederken, her zaman lezzetli bir aroma sağlar. Sekizinci nesil 3D demleme ünitesi, ideal demleme koşullarını ve maksimum aromayı sağlar. Sonuç olarak, E8, ömrü boyunca harika lezzetli kahveler hazırlar.

Uyumlu, Modern Tasarım
JURA, bir ürünü güncellediğinde görsel tasarıma özel dikkat gösterir. Hemen tanınabilen E8, detaylara gösterilen özen, yüksek kaliteli malzemelerin kullanımı ve hassas işçilikle şekillenmiştir. Simetrik çizgileriyle uyumlu, modern bir görünüme sahiptir. Temiz, sade formlar ve zevkle yerleştirilmiş vurgu noktaları ona yapı ve karakter kazandırır. E8, yıllar sonra bile yeni ve modern görünecek şekilde tasarlanmıştır.

Kahve, Tüm Çeşitliliğiyle
E8, kahve klasiklerinin ve spesiyalitelerinin geniş bir yelpazesinde mükemmel sonuçlar elde eder. Seçilecek 17 seçenek, tek bir dokunuşla hazırdır. Saf ve sade kahvelerden, süt köpüğü ile süslenmiş kahvelere kadar her şey vardır. Hepsi, kişisel zevkinize ve tercih ettiğiniz fincan boyutuna göre özelleştirilebilir. Bu son teknoloji, en iyi koşullar altında her bir harman ve kavurmanın aromasını en üst seviyede alınacak bir lezzet şöleni için ortaya çıkarır.

E8: Teknik veri
| Ürün sayısı | 17 |
|---|---|
| Espresso | |
| 2 × Espresso | |
| Kahve | |
| 2 × kahve | |
| Americano | |
| Lungo | |
| Espresso doppio | |
| Cortado | |
| Espresso macchiato | |
| Cappuccino | |
| Cappuccino Extra Shot | |
| Flat White | |
| Flat White Extra Shot | |
| Latte macchiato | |
| Latte macchiato Extra Shot | |
| Süt köpüğü porsiyonu | |
| Sıcak su |
| Ev ağına Wi-Fi bağlantısı | |
|---|---|
| Verici teslimat kapsamındadır | - |
| Değirmen | P.A.G.2 |
|---|---|
| Çekilmiş kahve için toz deliği | |
| Lungo fonksiyonu | |
| Aralıklı ekstraksiyon süreci (P.E.P.®) | |
| Değişken pişirme ünitesi | 5 – 16 g |
| Yüksek performanslı pompa, 15 bar | 1 |
| Termo blok ısıtma sistemi | 1 |
| Sıvı sistemi | 1 |
| Süt sistemi / değiştirilebilir süt ağzı | HP3 / CX3 |
| Ekran | 3,5" dokunmatik renkli ekran |
|---|---|
| Bireysel olarak programlanabilen kahve su miktarı | |
| Bireysel olarak programlanabilen kahve yoğunluğu | 10 kademe |
| Özel olarak programlanabilen öğütme derecesi | 7 kademe |
| Bireysel olarak programlanabilen demleme sıcaklığı | 3 kademe |
| Bireysel olarak programlanabilen süt/ süt köpüğü miktarı | |
| Bireysel olarak programlanabilen su sıcaklığı | 3 kademe |
| J.O.E.® ile uyumlu |
| Intelligent Water System (I.W.S.) | |
|---|---|
| Filtre kartuşu | CLARIS Smart+ |
| Tek dokunuşla süt sistemi temizleme (otomatik) | |
| Entegre yıkama, temizleme ve kireçten arındırma programı | |
| Denetlenen artık su kabı | |
| TÜV sertifikalı JURA hijyeni |
| Enerji tasarrufu modu (E.S.M.©) | |
|---|---|
| Zero-Energy Switch veya şebeke şalteri | |
| Programlanabilir kapanma zamanı |
| Fincan aydınlatması |
|---|
| Yüksekliği ve genişliği ayarlanabilir kahve ağzı | 65 – 111 mm / – |
|---|---|
| Yüksekliği ayarlanabilen Cappuccino ağzı | 107 – 153 mm |
| Yüksekliği ayarlanabilen sıcak su ağzı | 65 – 111 mm |
| Su haznesi dolum miktarı | 1.9 l |
| Çekirdek haznesi kapasitesi | 280 g |
| Telve kabı (porsiyon) | 16 |
| Kablo uzunluğu | 1.1 m |
| Gerilim / nominal güç | 230 V ~ / 1450 W |
| Akım gücü | 10 A |
| Stand by modu gücü | 0 W |
| Ağırlık | 10 kg |
| Ölçüler (G × Y × D) | 28 × 35.1 × 44.6 cm |
| Parça numarası, ürün tanıtımı | 15584, Piano Black (EC) |
| EAN kodu | 7610917155842 |
| Üretildiği ülke | Made in Portugal |
| Model yılı | 2023 |
| Çekilmiş kahve için dozaj kaşığı | |
|---|---|
| Bağlantı parçası dahil süt hortumu | |
| Süt sistemi temizliği için hazne | |
| Süt sistemi temizleyici (mini tabletler) | |
| 3 aşamalı temizleme tabletleri | |
| CLARIS Smart+ filtre kartuşu | |
| Filtre kartuşu/Filtre kılıfı | |
| Kullanım kılavuzu | |
| Garanti koşulları |
E8 (EC/ECS/SC/SCS/INTC) Instructions for Use (EN)
E8 (EC/ECS/SC/SCS/INTC) Instructions for Use (EN)
(PDF, 2,7 MB)
E8 (EC/ECS/SC/SCS/INTC) Керівництво з експлуатації кавомашини (UA)
(PDF, 5,2 MB)
E8 (EC/SC/INTC) Istruzioni per l‘uso (IT)
(PDF, 2,7 MB)
E8 (EC/ECS/SC/SCS/INTC) Bruksanvisningjura (SV)
(PDF, 2,7 MB)
E8 (EC/ECS/SC/SCS/INTC) Mode d’emploi (FR)
(PDF, 2,8 MB)
E8 (EC/ECS/SC/SCS/INTC) Руководство по эксплуатации кофемашины (RU)
(PDF, 2,8 MB)
E8 (EC/ECS/SC/SCS/INTC) Käyttöohje (FI)
(PDF, 2,7 MB)
E8 (EC/ECS/SC/SCS/INTC) Kasutusjuhend (ET)
(PDF, 2,7 MB)
E8 (EC/ECS/SC/SCS/INTC) Manual de instruções (PT)
(PDF, 2,7 MB)
E8 (EC/ECS/SC/INTC) Modo de empleo (ES)
(PDF, 2,8 MB)
E8 (EC/ECS/SC/SCS/INTC) Instrukcja obsługi (PL)
(PDF, 2,8 MB)
E8 (EC/ECS/SC/SCS/INTC) Instruksjonsbok (NO)
(PDF, 2,7 MB)
E8 (EC/ECS/SC/SCS/INTC) Bedienungsanleitung (DE)
(PDF, 2,7 MB)
E8 (EC/ECS/SC/SCS/INTC) Gebruiksaanwijzing (NL)
(PDF, 2,8 MB)
E8 (EC/ECS/SC/SCS/INTC) Betjeningsvejledning (DK)
(PDF, 2,7 MB)
E8 (EC/ECS/SC/SCS/INTC) Lietošanas pamācība (LV)
(PDF, 2,7 MB)
E8 (EC/ECS/SC/SCS/INTC) naudojimo instrukcija (LT)
(PDF, 2,7 MB)
Filtrenin değiştirilmesi
Entegre RFID (Radyo Frekansı Tanımlama) yongası sayesinde CLARIS Smart, filtre kullanımı hakkındaki bilgileri sürekli olarak kaydeder ve filtre kapasitesi kullanıldığında kullanıcıyı uyarır. CLARIS Smart, kahve makinesi tarafından otomatik olarak algılanır ve su otomatik içinden olarak yönlendirilir.
Makinenin kirecini çözme
Kireç su kullanan her cihazların en büyük düşmanıdır. Kahve makinenizin ömrünü uzatmak için sadece kireci nazikçe temizleyen JURA kireç çözücü tabletleri kullanın.
Makine temizlenmesi
Temizlik, kahve makinenizin ömrünü uzatır ve kahve kalitesini en üst seviyede tutar. Yalnızca temizleme programlarıyla çalışmak için özel olarak tasarlanmış JURA temizleme tabletlerini kullanın.
Süt sisteminin temizlenmesi
Süt sistemini hijyenik musluğun içinde tutmak ve kusursuz çalıştırılması kolaydır. Süt kullandıysanız eğer her gün süt sistemini temizlemeyi unutmayın. Bu sadece yaklaşık iki dakika sürer. Sadece süt sistemini temizlemek için özel olarak formüle edilmiş JURA süt sistemi temizleyicisi kullanın.
















