ENA 4
Sadece iyi kahve
Gerçekten olağanüstü bir fincan kahve yapmanın en kolay yoluna ne denir? ENA 4 - JURA'nın yeni, kompakt tek fincanlık makinesi, çokca deneyimin ve akıllı ürünlere olan tutkunun bir sonucu. Tadabileceğiniz bir fark.
ENA 4
Ürün Kodu 15501
Taze öğütülmüş, kapsüllenmemiş
Fincan tipini programlarken daha fazla esneklik için yeni geliştirilen akıllı P.E.P.® ile en kaliteli kahve.

Hızlı:
Profesyonel Aroma Öğütücüsü ile olağanüstü tat yoğunluğu.

Basit:
Kolay kullanım ve önceden seçim işlevleriyle, tek bir düğmeye basarak istediğiniz kahveyi hazırlayın.

Küçük ama güzel:
İki farklı renk seçeneğiyle modern ve kompakt tasarım: Full Metropolitan Black ve Full Nordic White.

ENA 4: Teknik veri
| Ürün sayısı | 4 |
|---|---|
| Espresso | |
| Kahve | |
| Espresso doppio | |
| Caffè doppio |
| Ev ağına Wi-Fi bağlantısı | |
|---|---|
| Verici teslimat kapsamındadır | - |
| Değirmen | Professional Aroma Grinder (P.A.G.) |
|---|---|
| Çekilmiş kahve için toz deliği | |
| Aralıklı ekstraksiyon süreci (P.E.P.®) | |
| Değişken pişirme ünitesi | 6 – 10 g |
| Yüksek performanslı pompa, 15 bar | 1 |
| Termo blok ısıtma sistemi | 1 |
| Sıvı sistemi | 1 |
| Ekran | Sembol ekranı |
|---|---|
| Bireysel olarak programlanabilen kahve su miktarı | |
| Bireysel olarak programlanabilen kahve yoğunluğu | 3 kademe |
| J.O.E.® ile uyumlu |
| Intelligent Water System (I.W.S.) | |
|---|---|
| Filtre kartuşu | CLARIS Smart+ |
| Entegre yıkama, temizleme ve kireçten arındırma programı | |
| Denetlenen artık su kabı | |
| TÜV sertifikalı JURA hijyeni |
| Enerji tasarrufu modu (E.S.M.©) | |
|---|---|
| Zero-Energy Switch veya şebeke şalteri | |
| Programlanabilir kapanma zamanı |
| Yüksekliği ve genişliği ayarlanabilir kahve ağzı | 75 – 105 mm / – |
|---|---|
| Su haznesi dolum miktarı | 1.1 l |
| Çekirdek haznesi kapasitesi | 125 g |
| Telve kabı (porsiyon) | 10 |
| Kablo uzunluğu | 1.1 m |
| Gerilim / nominal güç | 230 V ~ / 1450 W |
| Akım gücü | 10 A |
| Stand by modu gücü | 0 W |
| Ağırlık | 8.4 kg |
| Ölçüler (G × Y × D) | 27.1 × 32.3 × 44.5 cm |
| Parça numarası, ürün tanıtımı | 15501, Full Metropolitan Black (EB) |
| EAN kodu | 7610917155019 |
| Üretildiği ülke | Made in Portugal |
| Model yılı | 2022 |
| Çekilmiş kahve için dozaj kaşığı | |
|---|---|
| 3 aşamalı temizleme tabletleri | |
| CLARIS Smart+ filtre kartuşu | |
| Filtre kartuşu/Filtre kılıfı | |
| Kullanım kılavuzu | |
| Garanti koşulları |
ENA 4 (EA/SA/INTA) Instructions for Use EN
ENA 4 (EA/SA/INTA) Instructions for Use EN
(PDF, 1,6 MB)
ENA 4 (EA/SA/INTA) Керівництво з експлуатації кавоварки UA
(PDF, 2,2 MB)
ENA 4 (EA/SA/INTA) Istruzione per l‘uso IT
(PDF, 1,5 MB)
ENA 4 (EA/SA/INTA) Bruksanvisning SV
(PDF, 1,4 MB)
ENA 4 (EA/SA/INTA) Mode d‘emploi FR
(PDF, 1,5 MB)
ENA 4 (EA/SA/INTA) Руководство по эксплуатации RU
(PDF, 1,5 MB)
ENA 4 (EA/SA/INTA) Käyttöohje FI
(PDF, 1,4 MB)
ENA 4 (EA/EB/SA/SB/INTA/INTB) Kasutusjuhend ET
(PDF, 1,9 MB)
ENA 4 (EA/SA/INTA) Manual de instruções PT
(PDF, 1,5 MB)
ENA 4 (EA/SA/INTA) Modo de empleo ES
(PDF, 1,5 MB)
ENA 4 (EA/SA/INTA) Instrukcja obsługi PL
(PDF, 1,5 MB)
ENA 4 (EA/SA/INTA) Instruksjonsbok NO
(PDF, 1,4 MB)
ENA 4 (EA/SA/INTA) Bedienungsanleitung DE
(PDF, 1,4 MB)
ENA 4 (EA/SA/INTA) Gebruiksaanwijzing NL
(PDF, 1,5 MB)
ENA 4 (EA/SA/INTA) Betjeningsvejledning DA
(PDF, 1,4 MB)
ENA 4 (EA/EB/SA/SB/INTA/INTB) Lietošanas pamācība LV
(PDF, 1,9 MB)
ENA 4 (EA/EB/SA/SB/INTA/INTB) Naudojimo instrukcija LT
(PDF, 1,9 MB)
使用说明书 ENA 4 ZH
(PDF, 1,8 MB)
Filtrenin değiştirilmesi
Entegre RFID (Radyo Frekansı Tanımlama) yongası sayesinde CLARIS Smart, filtre kullanımı hakkındaki bilgileri sürekli olarak kaydeder ve filtre kapasitesi kullanıldığında kullanıcıyı uyarır. CLARIS Smart, kahve makinesi tarafından otomatik olarak algılanır ve su otomatik içinden olarak yönlendirilir.
Makinenin kirecini çözme
Kireç su kullanan her cihazların en büyük düşmanıdır. Kahve makinenizin ömrünü uzatmak için sadece kireci nazikçe temizleyen JURA kireç çözücü tabletleri kullanın.
Makine temizlenmesi
Temizlik, kahve makinenizin ömrünü uzatır ve kahve kalitesini en üst seviyede tutar. Yalnızca temizleme programlarıyla çalışmak için özel olarak tasarlanmış JURA temizleme tabletlerini kullanın.








