
Cam Fincan Isıtıcı
Sade ve temiz hatlarıyla, yüksek kalitede şeffaf cam elemanlara sahip paslanmaz çelik bardak ısıtıcı, tüm GIGA Professional modellerinin ve X8 / X6'nın yanında zarif bir figür yaratıyor.
Cam Fincan Isıtıcı
Ürün Kodu 70086
Cam Fincan Isıtıcı: Teknik veri
| Kapasite (fincan sayısı) | |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | 55 °C |
| Kablo uzunluğu | 2 m |
| Gerilim | 220 – 240 V |
| Sıklık | 50 – 60 Hz |
| Ağırlık | 15 kg |
| Genişlik | 32 cm |
| Genişlik | 12.6 in |
| Yükseklik | 45 cm |
| Yükseklik | 17.7 in |
| Derinlik | 32 cm |
| Derinlik | 12.6 in |
| Parça numarası | 70086 |
| EAN kodu | 7610917700868 |
Instructions for use Glass Cup Warmer (EN)
Instructions for use Glass Cup Warmer (EN)
(PDF, 271,4 KB)
Istruzioni per l'uso Glass Cup Warmer (IT)
(PDF, 274 KB)
Bruksanvisning Glass Cup Warmer (SV)
(PDF, 273,4 KB)
Mode d'emploi Glass Cup Warmer (FR)
(PDF, 274,3 KB)
руководство по эксплуатации Glass Cup Warmer (RU)
(PDF, 285,5 KB)
Manual de instruções Glass Cup Warmer (PT)
(PDF, 275,8 KB)
Modo de empleo Glass Cup Warmer (ES)
(PDF, 279,1 KB)
Instrukcja obsługi Glass Cup Warmer (PL)
(PDF, 281,8 KB)
Instruksjonsbok Glass Cup Warmer (NO)
(PDF, 271,2 KB)
Bedienungsanleitung Glass Cup Warmer (DE)
(PDF, 273,9 KB)
Gebruiksaanwijzing Glass Cup Warmer (NL)
(PDF, 272,7 KB)
Návod k obsluze Glass Cup Warmer (CZ)
(PDF, 273,5 KB)
